לוגו קורסר אשדוד

שתיה

מחפשים בר מסעדה באשדוד? קורסר היא התשובה!

מי מאיתנו שחיפש בר מסעדה באשדוד, יכול לעצור כאן ולגלות דבר או שניים לגבי מסעדת קורסר. זאת כי, מדובר במסעדה אשדודית אשר נפתחה בשנת 2016, ויש היגידו כי היא מאופיינת בשני אלמנטים ייחודיים. אחד מהם, הוא תפריט המנות והמשקאות המגוון, והשני הוא העיצוב הייחודי של המסעדה, אשר מדמה ספינת פיראטים.

קינוח במסעדה באשדוד
קינוח במסעדה באשדוד
קינוח במסעדת קורסר
קוקטייל במסעדה באשדוד

בר מסעדה באשדוד שנראה כמו ספינת פירטים?

על כן, מי שמחפש פאב מסעדה באשדוד, וחיפש מקום שניתן לחוות בו הן את הים וצפות ביאכטות העוגנות לצד המרינה – יהנה בקורסר.
הייחודי בעיצוב קורסר, הוא אלמנטי העץ הדומיננטיים, אשר יכולים משווים
לקורסר נראות של ספינת פיראטים. אלמנטים עיצוביים נוספים אשר תורמים לוויב הכלכלי מתבטאים כדרך תמונות, קישוטי קיר ופסלים – אלמנטים אשר מסייעים למסעדה להדגיש את הקונספט העיצובי הייעודי שלה. ובכך, ניתן לשבת בחלל מעוצב, ללגום משקאות ולהסתכן לכיוון הים – בסטייל. תוך שהחוויה יכולה להזכיר שיט בתוך ספינה. זאת, לצד האפשרות להזמין ממגוון מנות ומשקאות שונים, יכולה להוביל לחוויה קולינרית מענגת ומעניינת. ישנה אפשרות גם לשבת באזור ההושבה החיצוני של המסעדה, ובכך ללגום את השתייה אל מול היאכטות העוגנות.
על כן, מי שמחפש בר מסעדה באשדוד שיש בו תפריט עשיר ונוף מהמם – יהנה בקורסר.

מה לגבי התפריט?

מבחינת התפריט של מסעדת קורסר – יש שיגידו כי מדובר במגוון די נרחב. באופן כזה, שבהרבה מקרים ניתן למצוא משהו עבור כל אחד. לא משנה הרכב הקבוצה, מידת הרעב והגוון הקולינרי הנוכח באותו רגע. בתפריט יש סקשן מנות ראשונות, כשלעצמו כולל 18 מנות שונות. וזאת מבלי להחשיב את הסקשיינים השונים האחרים, לרבות סקשני המשקאות בתפריט.

בתור בר מסעדה באשדוד, מסעדת קורסר הנושקת לנופים מרהיבים, ומציעה משקאות שונים ומגוונים – יכולה להתאים גם כמקום לחגיגת אירועים. בין אם מדובר על ימי הולדת, אירוע חברה, וכן הלאה. יש אפשרות להיכנס לחדר אירוח פרטי אשר נפרדו הוא מחלל המסעדה המרכזי. במתכונת זאת, ניתן גם לקבל תפריט ספישל לאירועים, אשר נתמך במודל של הכל כלול. כך שאם רוצים לחגוג עם משקאות בבר מסעדה באשדוד, ורוצים לעשות זאת בסטייל – בהחלט ניתן לבדוק את הוויב של מסעדת קורסר ולבחון אם היא יכולה להתאים.

מה זה בכלל קורסר?

למי שתהה, המילה קורסר מציינת מעין כינוי עבור אוניות מלחה בבעלות פרטית – אשר ייעודן לכאורה היה להילחם כשכירי חרב אל מול אוניות סחר. כלומר, אם נחשוב על זה באופן יצירתי, יש שיגידו כי היא מדובר בפירטים עם רישיון. אלא שבמסעדת קורסר, החרבות הונחו בצד לטובת סכינים ומחבתות ושלל מנות אפשריות שונות. במסעדה, שני מתחמים – זה הפנימי וזה החיצוני. בטרסה החיצונית ניתן לשבת במקום עם חיצוניות פשוטה יחסית, בקרבת הנוף הקיים. בעוד אזור הישיבה הפנימי מעוצב בהשראתן של ספינות עץ. שיכול להזכיר את "ימי התהילה" של הפיראטים.

לקוחות יקרים, מתחם מוגן צמוד במרחק של עשר שניות מהמסעדה

דילוג לתוכן